Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Скажемо ні алкоголю і тютюну для дітей!
 
8-06-2010, 17:04  Культура / Суспільство

Скажемо ні алкоголю і тютюну для дітей!

 
Правоохоронні органи просять працівників торгівлі не продавати дітям і підліткам шкільного віку пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби.


'Скажемо


Занепокоєння з приводу безконтрольною продажу дітям алкоголю і цигарок пов'язане з початком у загальноосвітніх навчальних закладах літніх канікул, коли більшість дітей протягом дня перебувають без достатнього нагляду дорослих.
У минулому році набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення». Крім того, в лютому поточного року набрав чинності Закон, яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передбачають заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18-річного віку.
'Скажемо

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!