Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Розділ «Екологія» від “Всеосвіта”
 
25-12-2018, 12:33  Освіта

Розділ «Екологія» від “Всеосвіта”

 

Проект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний документ, що підтверджує внесок у розвиток сайту.


Вчителі різних профілів діляться своїми унікальними документами за потрібною вам темою. Відкриваючи роботу, що зацікавила, ви можете залишати коментарі до статті, висловлювати побажання, або ділитися власним враженням щодо викладеного матеріалу, бачити кількість переглядів. Це позитивно вплине на профіль автора загалом.


Публікації упорядковуються у розділи за навчальними дисциплінами. Для зручного пошуку потрібного матеріалу статті згруповано у підрозділи за формою викладеного матеріалу: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма, Інші методичні матеріали, Інтерактивні матеріали; а також за класами: Дошкільнята, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 11-й, 12-й. Тож вчитель (-ка) має можливість встановлювати фільтри і швидко знаходити інформацію, яка зацікавила.


Розділ «Екологія» від “Всеосвіта”


У розділі «Екологія» на 27 віртуальних сторінках репрезентовано 534 методичних матеріали. Широко представлені презентаційні доробки, які можуть бути використані як на уроках, так і на позакласних й гуртових заняттях. Ви можете ознайомитися з науково-дослідницькими матеріалами, опорні конспекти взяти за основу під час підготовки до уроків. Перевірити знання можна, обравши тематичні тести; екологічні ігри та вікторини пробудять інтерес і додадуть жвавості у процес вивчення предмету. Практичні роботи стануть у нагоді при проведенні досліджень та екологічних відкриттів. Квести, екологічні табори будуть доречними у позакласні та позашкільні години, сприятимуть розвитку інформаційної компетентності.


Вчителі знайдуть багато корисних ідей як зацікавити учнів предметом, зробити викладання максимально легким, захоплюючим, пробудити інтерес до самостійного вивчення курсу, розширять світогляд школярів.


Розділ буде цікавим як викладачам предмету «Екологія», керівникам гуртків та дітям, які цікавляться наукою про явища та процеси, хочуть глибше дізнатися про глобальні процеси на планеті Земля, взаємовідносини організмів з довкіллям, брати участь у практичних дослідженнях, конференціях, навчать бережливо відноситися до природних ресурсів та робити власні відкриття.


За кількістю переглядів того чи іншого матеріалу можна зрозуміти наскільки цікавий даний матеріал для аудиторії, частоту переглядів та його актуальність. Дата вказує на час розміщення матеріалу. Матеріали можна переглядати як он-лайн, так і скачувати на свій комп’ютер та роздруковувати.


База науково-практичних, інформаційних матеріалів у розділі «Екологія» постійно розширюється та поповнюється новими розробками. Кожен вчитель може долучитися до поповнення бібліотечного фонду порталу «Всеосвіта» та стати автором цікавих, пізнавальних матеріалів, які будуть корисними педагогам для покращення та вдосконалення освітнього процесу.


Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!