Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Розділ «Астрономія» від “Всеосвіта”
 
27-12-2018, 12:17  Освіта

Розділ «Астрономія» від “Всеосвіта”

 

Проект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний документ, що підтверджує внесок у розвиток сайту.


Вчителі різних профілів діляться своїми унікальними документами за потрібною вам темою. Відкриваючи роботу, що зацікавила, ви можете залишати коментарі до статті, висловлювати побажання, або ділитися власним враженням щодо викладеного матеріалу, бачити кількість переглядів. Це позитивно вплине на профіль автора загалом.


Розділ «Астрономія» від “Всеосвіта”


Публікації упорядковуються у розділи за навчальними дисциплінами. Для зручного пошуку потрібного матеріалу статті згруповано у підрозділи за формою викладеного матеріалу: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма, Інші методичні матеріали, Інтерактивні матеріали; а також за класами: Дошкільнята, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 11-й, 12-й. Тож вчитель (-ка) має можливість встановлювати фільтри і швидко знаходити інформацію, яка зацікавила.


У розділі «Астрономія» на 9 віртуальних сторінках репрезентовано 164 методичних матеріали. Широко представлені презентаційні доробки, які можуть бути використані як на уроках, так і на позакласних й гуртових заняттях. Ви можете переглянути відео-роботи, ознайомитися з науково-дослідницькими матеріалами, опорні конспекти взяти за основу під час підготовки до уроків. Перевірити знання можна, обравши тематичний тест.


Вчителі знайдуть багато корисних ідей як зацікавити учнів предметом, зробити викладання максимально легким, захоплюючим, пробудити інтерес до самостійного вивчення курсу, розширять світогляд школярів.


Розділ буде цікавим як викладачам предмету «Астрономія», керівникам гуртків та дітям, які цікавляться наукою про Всесвіт, хочуть знати більше про небесні тіла, брати участь у наукових конференціях та робити власні відкриття. Найменших школярів можуть привабити матеріали щодо виникнення Всесвіту, рух небесних тіл, захоплюючі матеріали про планети Сонячної системи і навіть здійснити віртуальну космічну подорож.


За кількістю переглядів того чи іншого матеріалу можна зрозуміти наскільки цікавий даний матеріал для аудиторії, частоту переглядів та його актуальність. Дата вказує на час розміщення матеріалу. Матеріали можна переглядати як он-лайн, так і скачувати на свій комп’ютер та роздруковувати.


База науково-практичних, інформаційних матеріалів у розділі «Астрономія» постійно розширюється та поповнюється новими розробками. Кожен вчитель можете бути автором цікавого, пізнавального матеріалу, який стане у нагоді педагогам для покращення та вдосконалення освітнього процесу.


Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!