У центрі Житомира, практично перед дверима Житомирської мерії, потоп.
На перехресті вулиць Велика Бердичівська та Михайлівська прорвало систему водопостачання, очевидно, не витримала труба з гарячою водою. Величезні калюжі стоять з ранку неділі і не замерзають.
Крім того, вода змішується з неприбране снігом, перетворюється в "кашу" і ускладнює рух транспорту, а люди змушені якимось чином перестрибувати калюжі, або брести по воді.
Щорічно до лікувальних установ області звертаються постраждалі з різними ступенями обмороження. Кількість таких хворих збільшується в періоди різких похолодань. Протягом минулого року від переохолодження організму померло 72 наших земляків.
На жаль, не обійшлося без трагічних наслідків і цього року. За даними Головного управління МНС України в Житомирській області холод забрав життя у 12 жителів області.
Останні випадки сталися 15 січня в Малинському районі - від загального переохолодження організму померла 38-річна жінка і 21 січня в Ружинському районі обірвалося життя 51-річного чоловіка.
За даними відділу статистики соціальних послуг ГУС у Житомирській області з 1105 осіб, що скоїли злочини в 2009 році по м. Житомиру, жінки склали 16%, неповнолітні - 9%.
Органами внутрішніх справ протягом 2009 року в м. Житомирі зареєстровано 2178 злочинів, що всього на 1% менше, ніж у 2008 році. У Житомирі скоєно кожен четвертий злочин, зареєстрований в Житомирській області.
У Житомирі у п'ятницю, 22 січня, сталася пожежа в Житомирському професійно-технічному ліцеї.
Про це повідомив Сергій Уланов з прес-служби ГУ МНС у Житомирській області.
За нез'ясованої поки що причини загорілися підсобні приміщення. Вогнем пошкоджено меблі та дерев'яне оздоблення стін. Причина пожежі та сума збитків встановлюються.
Всього за тиждень з 18 по 24 січня в Житомирській області сталося 64 пожеж. Під впливом різних факторів 14 осіб загинуло та 25 отримали травми.
У грудні 2009 року лідерами з оплати праці в Житомирі були працівники сфери інформатизації - кожному з них нарахували в середньому 3765 гривень.
Менше за все, за результатами останнього місяця 2009 року, платили на підприємствах з обробки деревини та виробництва виробів з неї (крім меблів). Тут середня зарплата була навіть менше прожиткового мінімуму і склала 613 грн.
Як повідомила прес-група СБУ в Житомирській області, в ході проведення попередньої перевірки встановлено, що Житомирським обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з дотриманням усіх вимог чинного законодавства був укладений договір з товариством з обмеженою відповідальністю (м. Київ) на будівництво будівлі виконавчої дирекції Фонду в одному з районних центрів регіону. На виконання умов договору обласним відділенням Фонду на рахунок київської фірми було перераховано 887 тисяч гривень передоплати.