Племінними підприємствами Житомирської області за кошти держави закуплено понад 200 судин Дьюара для глибокого заморожування сперми племінних тварин.
Таку інформацію під час засідання комісії з атестації (переатестації) суб'єктів племінної справи у Житомирі озвучив начальник головного управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації Микола Дідківський.
У відділенні реанімації Богунського району, міста Житомира, третій тиждень триває боротьба за життя двох новонароджених дівчаток. Яна і Єва народилися шестимісячними.
На лікування вже витрачено понад 20 тисяч гривень. Але, за словами лікарів, без негайного проведення додаткового курсу терапії, шанси вижити у немовлят дуже і дуже малі. Необхідні препарати коштують близько 40 тисяч гривень.
Нагадаємо, в жовтні 2009 року в Житомирі лікарі виходили двійню вагою всього 550 і 650 грамів. Дівчата з критичною масою тіла з'явилися на світ, також на 6-му місяці вагітності.
Зараз лікарі впевнені - Настя і Єлизавета будуть жити. Крихітки потребують постійної уваги медперсоналу, спостереження на надсучасному медичному обладнанні та дорогих медикаментах.
Співробітники податкової міліції Державної податкової адміністрації в Житомирській області протягом двох останніх діб (20-21 січня) затримали 9 жителів Київської, Житомирської, Черкаської областей за підозрою в організації конвертаційного синдикату, який спеціалізувався на відмиванні грошей в особливо великих розмірах.
У ході спецоперації, в якій брали участь більше 100 співробітників податкової міліції Житомирської області, проведено більше 40 обшуків в офісах фірм і за місцем проживання фігурантів справи і організаторів центру.
Вилучено понад 70 печаток фіктивних фірм, понад 100 одиниць оргтехніки, готівкові гроші, документи «чорної» бухгалтерії, які свідчать про злочинну діяльність.
Вчора, 21 січня 2010 року, в Житомирі відбулася робоча нарада міського голови Віри Шелудченко, з прибирання вулиць, тротуарів та прибудинкових територій з керівниками відповідних служб та структурних підрозділів.
Як повідомили у відділі по роботі з громадськістю, за результатами наради підготовлено розпорядження міського голови про забезпечення контролю за виконанням рішення міськвиконкому «Про санітарне прибирання прилеглих територій».
На сьогодні, 22 січня заплановано виїзне засідання адміністративної комісії і створено 2 робочі групи міськвиконкому та 5 груп КП «Інспекція з благоустрою» і муніципальної міліції для складання протоколів про порушення.
Житомирські комунальники вважають, що перегляду цін на теплопостачання в Житомирі не уникнути. Тепловики використовують поняття «привести ціни у відповідність із собівартістю», але для споживачів це стане черговим зростанням цін на послуги.
- За останні два місяці електроенергія подорожчала для підприємств на 5 копійок, а для «Житомиртеплокомуненерго» склала збитки близько півмільйона гривень. За ці два місяці не змінилися тарифи на тепло, як і за весь останній рік, - зазначає заступник мера Житомира Олександр Марцун.