Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » На Житомирському полігоні військові змагалися в 10-кілометровому лижному кросі та стрільби
 
24-02-2012, 06:09  Армія

На Житомирському полігоні військові змагалися в 10-кілометровому лижному кросі та стрільби

 
На Житомирському полігоні 110 військовослужбовців змагалися за першість 8 армійського корпусу з військового біатлону.

На Житомирському полігоні військові змагалися в 10-кілометровому лижному кросі та стрільбиУ змаганні брали участь 11 команд від бригад, полків та розвідувального батальйону корпусу. У кожній команді по 10 військовослужбовців - офіцери і військовослужбовці військової служби за контрактом.

За умовами змагання його учасники мали здійснити крос на 10 кілометрів. Після перших 5 км кожен військовослужбовець повинен вийти на вогневий рубіж і виконати вправу стрільб з автомата АК-74 з трьох положень: стоячи, з коліна і лежачи. Відстань до мішені (поясна фігура) -200 метрів, 30 патронів (по десять на стрілянину з кожного положення). За кожну не вражену ціль додавалося до загального часу по 10 штрафних секунд.

За підсумками змагань з військового біатлону в командному заліку на перше місце вийшла команда десантної бригади з Житомира. На другому місці - команда окремої механізованої бригади з Новоград-Волинського а третє місце дісталося сумчанам - збірній команді реактивного полка.
ФОТО: Володимир Вовкогон
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!