Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Китайці готові купувати в Житомирській області льон
 
1-07-2010, 11:08  Економіка

Китайці готові купувати в Житомирській області льон

 


Китайці готові купувати в Житомирській області льонКитайці готові купувати в Житомирській області льон

фото з сайту photorow.ru

Китайські партнери висловили готовність імпортувати з Житомирської області до 10 тисяч тонн льоноволокна на рік.

Як повідомляє радіо «Житомирська хвиля», це з'ясувалося в ході робочої поїздки делегації Житомирської облдержадміністрації на запрошення уряду провінції Хейлунцзян Китайської народної республіки.

Житомирська делегація відвідала міжнародну виставку-ярмарок у місті Харбін, льонотекстильну компанію «Ціндін» в місті Кешань, індустріальний парк сільськогосподарських механізмів у місті Цзямуси, а також інститут, який займається вирощуванням і дослідженням льону Академії сільськогосподарських наук провінції Хейлунцзян.

Крім визначення обсягів сировини, які китайці мають намір отримати з Житомирської області, мова йшла і про подальше створення спільного підприємства з вирощування і переробки льоноволокна.

Китайці готові купувати в Житомирській області льонВізит китайських партнерів до Житомирської області очікується в найближчому місяці, тоді і планується підписання договорів про співробітництво.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!