Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Дзвонити зі стаціонарного телефону стане дорожче.
 
22-09-2016, 11:02  Економіка

Дзвонити зі стаціонарного телефону стане дорожче.

 
Дзвонити зі стаціонарного телефону стане дорожче.

Національна комісія з питань регулювання зв'язку прийняла за основу проект підвищення розцінок на фіксований місцевий зв'язок. Про це йдеться в повідомленні регулятора.

Згідно з проектом, зміна тарифів пройде в два етапи: до 31 грудня 2016 року передбачено підвищення в середньому на 10,6% для населення і бюджетних установ, а з 1 січня 2017 - для бюджетних установ ще на 21,2%.

З відповідною ініціативою в НКРЗІ звернувся "Укртелеком". В основі пропозицій оператора - узгодження тарифів з ростом собівартості послуг і необхідність підвищення тарифів на послуги місцевого телефонного зв'язку установам, що фінансуються за рахунок бюджету. Зазначена категорія абонентів отримує послуги за тарифом на 43,2% менше, ніж в інших юридичних осіб.

Зараз максимальний граничний тариф для населення на місцевий зв'язок (абонплата за телефон) становить 39,08 грн / міс у містах і райцентрах (без погодинної). Стільки ж платять бюджетні організації. У селах за місяць максимальний граничний тариф становить 30,93 грн / міс

Схвалений проект документа відповідно до норм чинного законодавства буде направлений на узгодження.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!