Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Губернатор Житомирщини допоможе фермерам-тваринникам взяти кредити в банках
 
17-12-2010, 23:20  Господарство

Губернатор Житомирщини допоможе фермерам-тваринникам взяти кредити в банках

 
У Житомирській області тільки 10,4% фермерських господарств здійснюють діяльність, спрямовану на розвиток тваринництва.

Губернатор Житомирщини допоможе фермерам-тваринникам взяти кредити в банкахПро це на нараді щодо створення в регіоні фермерських господарств з розвитку м'ясного скотарства в Житомирській ОДА повідомив голова Житомирської ОДА Сергій Рижук.

За його словами, "із загального числа фермерських господарств (871) тільки 91 або 10,4% здійснюють господарську діяльність, спрямовану на розвиток тваринництва".

При цьому він зазначив, що для поліпшення ситуації найближчим часом влада допоможе фермерам-тваринникам взяти кредити в банках.

- Крім допомоги в отриманні довгострокових кредитів у банках, також влада виділить на початку наступного року кілька тисяч гривень коштів з обласного бюджету за рахунок його перевиконання і буде надавати організаційну підтримку створеним фермерським господарствам, - уточнив голова Житомирської ОДА.

При цьому Рижук додав, що мова йде про кредитні засоби і засоби бюджету області для закупівлі худоби, техніки, палива, кормового забезпечення та вирішення інших важливих питаннях фермрів. Також, за його словами, спільно з керівниками м'ясопереробних господарств пропонується закріпити певні фермерські господарства за м'ясокомбінатами області.

У нараді взяли участь півсотні претендентів на створення фермерських господарств з розвитку м'ясного тваринництва (вже в наступному році їх планують створити близько 15).


Нагадаємо, що за дорученням голови Житомирської ОДА Сергія Рижука, в Житомирській області розробляється Програма розвитку агропромислового комплексу області на 2011-2015 роки. Нею передбачено фінансування названих планів за рахунок коштів обласного бюджету організації та діяльності фермерських господарств з розведення ВРХ молочного і м'ясного напрямку продуктивності.

ДОВІДКА: У Житомирській області в даний момент зареєстровано 871 фермерське господарство - одне на два населених пункти. У структурі суб'єктів підприємницької діяльності фермерські господарства займають лише 1,1%. У фермерів області в обробці знаходиться 64 тис. га сільгоспугідь або 70 га на кожне фермерське господарства. У даних господарствах міститься 10 тис. голів ВРХ, з яких 2,9 тис. голів корів. Крім того, міститься 5,6 тис. голів свиней, 1 тис. голів овець, 86 тис. голів птиці та 476 голів коней.
За матеріалами: Уніан

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!