Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Наприкінці вересня в Житомирі відкриють шестизальний мультиплекс-кінотеатр і боулінг на 24 доріжки
 
9-07-2010, 12:35  Культура / Суспільство

Наприкінці вересня в Житомирі відкриють шестизальний мультиплекс-кінотеатр і боулінг на 24 доріжки

 


Наприкінці вересня в Житомирі відкриють шестизальний мультиплекс-кінотеатр і боулінг на 24 доріжки


Наприкінці вересня в Житомирі відкриють шестизальний мультиплекс-кінотеатр і боулінг на 24 доріжкиНаприкінці вересня 2010 року, в Житомирі у торгово-розважальному центрі (ТРЦ) «Глобал UA» відкриють шестизальний мультиплекс-кінотеатр.

Як повідомила керівник департаменту оренди компанії «УТГ» Євгена Локтіонова, зокрема, на кінець вересня - початок жовтня намічено відкриття боулінгу (до 3 тис. кв. м на 24 доріжки), дитячої розважальної зони (близько 4 тис. кв . м) і шестизальний мультиплекс-кінотеатр.

Крім того, на вересень поточного року намічено відкриття п'ятої черги ТРЦ площею близько 10 тис. кв. м, яка буде представлена супермаркетом електроніки «Фокстрот. Техніка для дому »і бутіковою галереєю.

Також, у вересні в окремо розташованій двох'ярусній будівлі (20 тис. кв. м) буде відкрито речовий ринок. В даний час підписані договори приблизно на 60% площ.

Консалтингова компанія «Українська торгова гільдія» має намір найближчим часом почати будівництво будівлі (близько 10 тис. кв. м) під гіпермаркет DIY (DIY; Діайвай - абревіатура англ. Do It Yourself - «зроби це сам»), який займе одна з українських мереж магазинів будматеріалів. Відкриття заплановано на зиму 2010/2011 рр..

Крім цього, наступного 2011 року компанія розраховує здійснити перенесення міжміських ліній житомирського автовокзалу на територію комплексу «Глобал UA».

ДОВІДКА: Загальна площа ТРЦ «Глобал UA» складає близько 80 тис. кв. м. Перша черга об'єкта, представлена продуктовим гіпермаркетом «Караван», рестораном швидкого харчування McDonald's, супермаркетом товарів для дітей «Тигрес», парфумерним супермаркетом Brocard і ювелірним супермаркетом «Укрзолото», відкрита у вересні 2008 р.

У вересні 2009 р. була запущена друга черга, представлена галереєю магазинів одягу, аптекою та пивним баром Pub Camelot. Третя черга у вигляді ряду меблевих магазинів була відкрита в листопаді 2009

У лютому 2010 р. почала роботу четверта чергу об'єкту, представлена катком, галереєю магазинів декору, одягу, зоотоварів і зони з 17 закладів фаст-фуду і кафе.

За матеріалами "Журнал Житомира".

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!