Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі відбувся перший паркур-фестиваль
 
4-10-2010, 21:38  Культура

У Житомирі відбувся перший паркур-фестиваль

 
3 жовтня в Житомирі відбувся перший в історії міста паркур-фестиваль.

У Житомирі відбувся перший паркур-фестивальЯк стало відомо, метою заходу є популяризація паркуру в цілому і в місті Житомир зокрема.

Фестиваль стартував о 11 годині у готелі Житомир.

Учасники та гості фестивалю пересувалися по такій схемі: Площа Перемоги (місце зустрічі біля танка) - Готель Житомир - сквер за Будинком Правосуддя - Парк культури і відпочинку ім. Гагаріна.

Бажаючим було надано шанс навчитися стрибків у майстрів, адже цим видом спорту може займатися будь-який бажаючий.
Почесними гостями фестивалю були відомі трейсери Алекс (м.Київ) та Єгор (г.Андрушівка).

ДОВІДКА: Паркур - це не просто мистецтво пересування з подоланням перешкод. Перш за все, це - спосіб життя. Ті, хто займаються паркуром, більш відомі як трейсери, відзначають, що поєднання особливого світосприйняття, гімнастики, легкої атлетики, бойових мистецтв і білдерінг (вміння лазити по стінах) призведе до справжнього успіху в даному виді спорту.

Найвідомішою бандою паркуру є зібрана у Франції самим Беллем організація «Ямакасі». Назва запозичена з мови лінгала, на якій говорять в Конго. «Ya makási» можна перекласти як «сильне тіло, сильний дух, сильний характер». Команда «Ямакасі» брала участь у зйомках однойменного фільму про те, як паркур можна використовувати для здійснення крадіжок і пограбувань. Після виходу фільму на екран, екстремальна дисципліна «паркур» отримала всесвітню популярність.

Трейсер - людина, що займається паркуром.
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!