Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Коли наступне ЗНО?
 
21-12-2018, 12:39  Освіта

Коли наступне ЗНО?

 

Уже всі дізнались числа здачі визначального для випускників оцінювання у наступному році.


МОН ухвалило календарний графік написання тестів навесні – влітку наступного року.


https://fc.vseosvita.ua/002hpo-5714-940x446.jpg


Відповідно до затверджених документів, початок внесення до реєстру випускників нового 2019 року призначено на п’яте лютого. Процес фіксування триватиме до 25 березня.


Наголошено, про відсутність дублювання терміну для зміни дат екзаменів одинадцятикласників. Так, здійснити це можна буде тільки до 25 березня.


До 30 квітня року внесені до реєстру випускники матимуть можливість самостійно роздрукувати перепустку, у якій будуть прописані всі деталі оцінювання знань.


Цього разу випускники писатимуть випробовування з 3-х різних предметів. Їх підсумки будуть внесені як написання ДПА у атестати. Майбутні абітурієнти в обов’язковому порядку будуть здавати:
  • українську мову та літературу;
  • математику або історію України (на вибір учня);
  • обрання однієї дисципліни із наведених за вподобанням (біологію, географію, фізику, хімію, математику, історію а ще англійську, іспанську, німецьку чи французьку мову).
Будь-який одинадцятикласник зможе написати випробування всього з 4 дисциплін.


У 2019 році написання екзаменів у формі незалежного оцінювання буде відбуватися з наступних дисциплін: історії України, української мови та математики (за вподобанням).


Варто сказати, що студенти закладів ПВО неодмінно писатимуть підсумкове тестування у формі зовнішнього незалежного оцінювання з таких дисциплін: українська мова, математика або історія України (часові рамки ХХ –ХХІ сторіччя) за вподобанням. До 14 червня року на сторінці підрозділу Міністерства освіти і науки України будуть майоріти правильні відповіді до тестів.


Часові рамки рішення про «здачу/нездачу»:
  • до 13.06.2019 року – дані про математику, українську мову та літературу, фізику;
  • до 19.06.2019 року – дані про іноземну мову, біологію;
  • до 24 06.2019 року – дані про історію України, географію, хімію.
Результати тестування по усіх навчальних предметах будуть висвітлені до 25.06.2019 року.


З 26.06 до 12.07 триватиме додаткова сесія ЗНО.


Зареєструвати свою участь в ній з 3.05 до 20.05 зможуть майбутні абітурієнти:
  • що перебувають в зоні АТО та не зареєструвалися вчасно;
  • що знаходяться в групі осіб із областей, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та не зареєструвалися вчасно;
  • що зобов’язані складати ДПА у формі ЗНО, проте та не зареєструвалися вчасно на основний період;
За даними УЦОЯО, в період навчального процесу перед незалежним оцінюванням, представники центру неабияку пильність проявляють щодо посилення інклюзивного компонента тестування. Відтак люди у яких проблеми із зором здаватимуть тести за шрифтом Брайля.


В цей час буде проходити тестовий режим способу оцінювання для слабозорих майбутніх абітурієнтів. Він зумовлений застосування особливих програмного забезпечення.


Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!