Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Десятка самих агресивних загарбників світу.№8.Бджоли-вбивці.
 
27-02-2010, 11:27  Суспільство

Десятка самих агресивних загарбників світу.№8.Бджоли-вбивці.

 
Десятка самих агресивних загарбників світу.

№8.Бджоли-вбивці.

Десятка самих агресивних загарбників світу.№8.Бджоли-вбивці.У появі на світ цих страшних комах в першу і останню чергу винна людина. У середині 1950-х років бразильцям дуже захотілося прославитися не тільки кавою та яловичиною, а і медом. Було вирішено схрестити холодолюбиву європейську бджолу з працьовитою африканською, і подивитися, як себе поведуть метиси. З Танзанії привезли 26 маток, яким через помилку працівників лабораторії вдалося вирватися на волю.
Десятка самих агресивних загарбників світу.№8.Бджоли-вбивці.


Змішавшись з місцевими, африканські бджоли дали природний гібрид, який виявився не лише дуже медоносним, а й надто агресивним. При найменшій тривозі бджоли-вбивці атакують цілим роєм, що для людини або корови закінчується трагічно. З 1969 р. у Бразилії від укусів африканізованих бджіл загинуло більше 200 чоловік і багато тисяч домашніх тварин, у т.ч. звичайних бджіл. Бджоли-вбивці розселилися по Південної та Центральної Америки, кусають туристів в Мексиці. Вчені утішаються припущенням, що, потрапивши на північ, метиси стануть більш млявими і навіть вдасться їх приручити.
Десятка самих агресивних загарбників світу.№8.Бджоли-вбивці.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!