Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Десятка самих агресивних загарбників світу.№2. Кролики.
 
21-02-2010, 11:20  Суспільство

Десятка самих агресивних загарбників світу.№2. Кролики.

 
Десятка самих агресивних загарбників світу.

№2. Кролики.Десятка самих агресивних загарбників світу.№2. Кролики.

У нас, щоб регулярно мати в своєму раціоні короляче м"ясо, треба непогано заробляти. Цінний звір. А в інших країнах вам ще й доплатять, лише б позбавили когось від кроликів. Страшний звір ...
Десятка самих агресивних загарбників світу.№2. Кролики.


Фермер Томас Остін - людина, за яку Австралії соромно перед самою собою. У 1859 році він випустив на свободу 24 сірих кроликів. На волі кролики зайнялися тим, що у них найкраще виходить. До кінця 19-го століття вухаті розплодилися настільки, що під загрозою виявився не тільки тваринний світ Австралії, але і її ґрунти. У 1930-х влада країни застосували біологічну зброю, вірус міксоматозу.
Десятка самих агресивних загарбників світу.№2. Кролики.


Знамените фото з кроликами що п’ють зроблено під час випробування отрути, розчиненої в штучному водоймищі. Вірус виявився ефективним на 90%, але до 1950 року перестав діяти на кроликів. За час епізоотії кількість звірів скоротилася «всього» на 500 мільйонів особин. Звести популяцію братиків-кроликів до мінімуму вдалося лише в останні роки. Для захисту від них зведено найдовший у світі сітчастий паркан.
Десятка самих агресивних загарбників світу.№2. Кролики.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!