Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Як жителі Житомирської області платять за комунальні послуги.
 
2-06-2010, 14:45  Суспільство

Як жителі Житомирської області платять за комунальні послуги.

 
Жителі Житомирської області стали платити за комунальні послуги більше ніж треба?

Як жителі Житомирської області платять за комунальні послуги.

У квітні поточного року населенням Житомирської області сплачено за житлово-комунальні послуги більше, ніж нараховано. Рівень оплати склав 137%. Завдяки цьому борг перед підприємствами, що надають послуги протягом квітня зменшився більш ніж на 16 млн.грн, або на 10%. Збільшення оплати пояснюється закінченням опалювального сезону і, як наслідок значним зниженням нарахувань за тепло-і газопостачання, що дозволило споживачам частково погасити заборгованість минулих періодів. І все ж, незважаючи на це, на початок травня поточного року не сплаченим залишається борг у сумі майже 142 млн.грн.

Середній термін заборгованості населення за всі види послуг склав понад 2 місяці.

Про це повідомляє відділення відділ статистики соціальних послуг ГУС у Житомирській області.

Найбільші переплати в квітні були за спожите тепло та гарячу воду (на 64% більше нарахованих сум) і за газопостачання (на 55%).

З усіх регіонів області у квітні не змогли повністю провести обов'язкові платежі тільки жителі Чуднівського та Романівського районів (сплачено відповідно 89% і 93% від нарахованих сум), а також Радомишльського району, де недоїмка склала лише 0,1%. У всіх інших регіонах області рівень оплати становив понад 100%.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!