Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Україна вирішила скоротити вивезення "робочої сили" за кордон
 
25-08-2010, 16:49  Суспільство

Україна вирішила скоротити вивезення "робочої сили" за кордон

 
Уряд посилив відповідальність посередників на ринку працевлаштування українців за кордоном через введення додаткових умов для отримання ліцензії на здійснення цього виду діяльності.

0Про це повідомив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

«Для отримання ліцензії вони повинні мати, по-перше, угоду з тим суб'єктом, до кого вони направляють наших людей на роботу, по-друге, державну реєстрацію іноземного суб'єкта господарювання, щоб ми чітко знали, що фірма, яка замовляє українських робітників, є офіційно зареєстрованою », - сказав В. Надрага.

Крім того, за словами міністра, компанія, що займається працевлаштуванням українців за кордоном, також повинна мати договори з профспілками в тій країні, в яку направляється громадянин України на роботу.

«Це дасть можливість, на нашу думку, зняти питання в частині розбіжностей і суперечностей між обіцянками, коли наша людина оформляється на роботу за кордоном, і тим, з чим вона стикається, коли приїжджає на місце», - переконаний В. Надрага.За матеріалами mycityua.com

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!