Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Уряд Чехії легалізував наркотики
 
5-11-2010, 20:44  Суспільство

Уряд Чехії легалізував наркотики

 
З 1 січня громадянам Чехії дозволяється мати при собі до 15 грамів марихуани, до чотирьох таблеток екстазі, двох грамів амфетаміну, півтора грама героїну, один грам кокаїну.

Уряд Чехії легалізував наркотикиДозволяється також вирощувати в домашніх умовах до п'яти кущів конопель та 40 галюциногенних грибів. Кримінальне покарання за зберігання вищенаведеної кількості наркотичних засобів скасовано.

У зв'язку з набранням чинності нового закону, ціни на наркотики в Чехії знизилися на 30-40%.

Тим часом у країні виникла суперечлива ситуація: з одного боку, купувати, мати при собі і вживати наркотичні речовини можна, з іншого - офіційних місць їх продажу немає, і торгівля залишається нелегальною.

За статистикою, 28% чехів молодше 24 років хоча б раз на рік курять "марихуану", що є найвищим показником в Євросоюзі. При цьому вживають важкі наркотики в середньому нижче, ніж в цілому по ЄС.

За даними Європейського моніторингового центру з наркотиків і наркоманії (EMCDDA), в Старому Світі саме чеська молодь - лідер по курінню марихуани. За матеріалами ТСН

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!