Як би нам усім хотілося, щоб учені придумали таку чарівну таблетку, яку можна було б прийняти на ранок після багатого алкогольними напоями свята і через 10 хвилин відчувати себе як вчора на початку вечора. Але поки такої пігулки немає. Тому нам треба розуміти, від чого виникає алкогольне отруєння, і які є методи швидкого зцілення. Адже, як говориться «show must go on». На те вони і свята.
Як це не звучить банально, але головна і фактично єдина причина алкогольного отруєння - алкоголь. Алкоголь лише в малих дозах тимчасово знижує нервову напругу і розслаблює.
Доза, при якій алкоголь з психотерапевта перетворюється на отруту, дуже індивідуальна. Вона залежить від спадковості, стану печінки і шлунка, наявності закуски і інших напоїв, хронічних захворювань, з'їденої напередодні їжі. Крім того, на різних людей різні алкогольні напої впливають по-своєму. Тобто, хтось п'яніє від одного келиха шампанського, а хтось - від 30 грамів коньяку. Кожна людина повинна знати свою норму і дотримуватися її, інакше - алкогольне отруєння. Алкогольне отруєння: ознаки Почервоніння обличчя Блиск очей Підвищена пітливість Брадикардія (уповільнений пульс - менше 60 ударів на хвилину) Розмашисті, погано узгоджені руху Гучний мова Зниження самокритики, переоцінка своїх можливостей Розгальмовування інстинктів (статевого, харчового і ін.)
Надалі, у міру наростання інтоксикації, зазвичай до перерахованих вище ознаками додається ще й блювота і стан оглушення.
Але ранок після алкогольного отруєння нітрохи не краще. Зазвичай похмілля супроводжується: Головним болем Нудотою Порушенням координації Слабкістю Поганим настроєм
Все це - наслідки інтоксикації, тобто алкогольного отруєння. Алкогольне отруєння: чому це небезпечно
Людина в стані алкогольного отруєння погано контролює себе. Тому він може потрапити в бійку, зробити необдуманий вчинок (наприклад, вистрибнути на суперечку з вікна) і просто захлинутися власними блювотними масами.
Якщо будучи п'яною, людина продовжує приймати алкоголь, у неї може виникнути алкогольна кома, яка нерідко призводить до смерті.
Все, що відчуваємо вранці після свята, говорить про те, що ми завдали шкоди своїй печінці, шлунку, мозку, судин та іншим органам. Якщо робити це дуже часто, виникнуть захворювання цих органів. Алкогольне отруєння: як швидко зцілитися Блювота - простий цілющий засіб зменшення інтоксикації і видалення з шлунку ще не всмоктавшогося алкоголю.
Посиленне пиття. Чим більше після цього виділиться сечі, тим швидше виведуться з організму всі токсичні речовини.
Ідеальне продовження свята, яке дозволяє поєднати, як мовиться, корисне з приємним, - лазня або сауна. Там і будете вилікувані, і за здоров'я потім вип'єте, знову повернувшись до свята.
Але, до того щоб ви знову змогли почати святкувати, пити можна: Солодкий міцний свіжозаварений чай - 1 чашку. Можна додати мед і лимон. Міцну натуральну каву - лише 1 чашку, не більше. Розсіл. Як не смішно це звучить, але цей народний метод, дійсно, допомагає, тому що сприяє очищенню крові, яка під впливом алкоголю стає кислою і викликає неприємні симптоми похмілля.
Якщо ж є необхідність термінового протверезіння, для цього можна енергійно потерти долонями раковини вух п'яної людини, щоб поліпшити кровообіг мозку, або випити склянку води з 5 краплями нашатирного спирту. Як попередити алкогольне отруєння: 9 кроків Не пийте на голодний шлунок. Краще перед початком свята з'їсти трохи сала або вершкового масла. Напої приймати тільки за зростанням градусів. Тобто, наприклад, після горілки вже пити вино не варто. Не варто комбінувати різні спиртні напої. Періодично під час свята виходьте на свіже повітря. Ретельно закушуйте. Ретельно запивайте (але не газованими напоями). Намагайтеся більше рухатися (ходіть, танцюйте, співайте). Не паліть.
До речі, коли під час свята ви відчуваєте і в душі свято, алкоголь перестає бути самим головним гостем. Тому веселіться від душі, але при цьому все одно пам'ятаєте, як зцілитися від алкогольного отруєння, щоб свято продовжувалося знову і знову.
Веселих вам свят!
|