Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В супермаркетах Житомира продають лише один кілограм гречки одній людині.
 
7-02-2011, 23:39  Суспільство

В супермаркетах Житомира продають лише один кілограм гречки одній людині.

 
Появу гречки в маркетах нашого міста не варто сприймати з великою радістю – один покупець може придбати лише кілограм крупи.

В супермаркетах Житомира продають лише один кілограм гречки одній людині.В Супермаркеті «Караван», вартість кілограма гречки 13 гривень 98 копійок. Відділ продажів розповідає про ведення обмежень, згідно яких можна продавати не більше кілограма. Проте ці обмеження швидше рекомендаційного характеру. За період продажу особливого ажіотажу на крупу не було, тож ніхто не заперечував проти бажання покупців придбати більше одного пакету.

В супермаркеті «фуршет» вартість кілограма крупи 13 гривень і кількість доступної для придбання покупцями крупи також – 1 кілограм.
Хоча, за роз’ясненням громадського об’єднання товариства захисту прав споживачів, подібні обмеження є незаконними. В компетенції уряду знаходиться обмеження цін на продукти, але не обсяги їх придбання.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!