Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Незважаючи на рішення суду житомирська прокуратура відмовляється відпускати власника «Клубка»
 
18-02-2011, 16:45  Суспільство

Незважаючи на рішення суду житомирська прокуратура відмовляється відпускати власника «Клубка»

 
Житомирська прокуратура, незважаючи на рішення суду, відмовляється звільняти власника інтернет-клубу «Клубок» Дмитра Камінського.

Незважаючи на рішення суду житомирська прокуратура відмовляється відпускати власника «Клубка»9 лютого Апеляційний суд Житомира скасував рішення Королівського районного суду про утримання Камінського під вартою. Незважаючи на це, власник інтернет-клубу «Клубок» до цих пір знаходиться в слідчому ізоляторі.

"Нагадаємо, що Дмитра Камінського прокуратура звинувачує у побитті співробітника міліції. Мужній міліціонер «постраждав» від руки злісного порушника Закону під час виконання свого обов'язку, який виглядає, чомусь, як звичайний грабіж." - Пише в своїй статті Діана Мінаєва, газета 20 хвилин.

26 січня співробітники міліції та прокуратури «наїхали» на інтернет-клуб на Бердичівській. Без всяких пояснень з клубу оперативники винесли 51 комп'ютер.

Пізніше прокуратура оприлюднила офіційну версію цього свавілля. В інтернет-клубі нібито були порушені всілякі санітарні норми, використовувалися неліцензійні програми і навіть порушувалися якісь загадкові норми Закону «Про захист суспільної моралі».

Дмитро Камінський в свою чергу всіляко перешкоджав «законній» перевірці інтернет-клубу і, мало того, захопивши в заручники міліціянтів, працівників прокуратури та неповнолітніх відвідувачів, насильно утримував їх у приміщенні клубу три години.

На наступний день після події Дмитро Камінський з'явився в прокуратуру для дачі пояснень і більше додому не повернувся. Для початку його затримали на три доби, а потім відправили за грати в СІЗО.

Незважаючи на всі зусилля прокурора виставити Дмитра Камінського злісним порушником закону і фактично терористом, його докази виявилися для Апеляційного суду непереконливими. Рішення Королівського районного суду про утримання Дмитра Камінського під вартою скасували.

Але з якихось загадкових причин виконати його просто «забули». До цього дня Дмитро Камінський знаходиться в СІЗО без всяких офіційних і неофіційних пояснень. «Незручні» для прокуратури рішення суду в Житомирі просто не виконуються.

Діана Мінаєва, газета 20 хвилин

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!