Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Розвіюючи міф про косметику ...
 
1-03-2011, 23:36  Суспільство

Розвіюючи міф про косметику ...

 
Якщо ви проводите якийсь час перед телевізором, є всі шанси, що ви бачили продукти, які стверджують, що вони зменшують зморшки і зтирають "роки" з вашого обличчя. Ці продукти переконують нас з екрану, що відновлять красу молодості або приберуть некрасиві сліди на обличчі, але наскільки ефективними вони є?

Розвіюючи міф про косметику ...У недавній статті, опублікованій Майо (Mayo), персонал клініки досліджував ефективність різних компонентів по догляду за шкірою і оцінював їх ефективність.

Серед поширених інгредієнтів в області догляду за шкірою були визначені такі сполуки як небагато або середньо ефективні: похідні вітаміну A, гідроксильні кислоти, пептиди міді, кінетін, коензим Q10 і екстракти чаю.

Вітамін A - це коензим, який може з'являтися в багатьох різних похідних, включаючи ретинол і третиноїн. Ретинол, широко використовуваний антиоксидант, показав здатність зменшувати вільні радикали, які викликають деградацію клітин шкіри.

Третиноїн, інший похідний вітаміну A, був схвалений Управлінням з контролю продуктів і ліків (УКПЛ) за боротьбу з зморшками, і є більш ефективним місцевим лікуванням, ніж ретинол. Певні похідні вітаміну A при великому дозуванні можуть викликати патологію пологів, і їх слід уникати при вагітності.

Гідроксильні кислоти, отримані з цукровмісних фруктів, діють як скраби. Скраби - це сполуки, які видаляють омертвілу шкіру і стимулюють ріст здорової нової шкіри.

Гідроксильні кислоти корисні для поліпшення загального здоров'я шкіри, підтримуючи шкіру гладкою і рівномірно пігментованою. У той час як гідроксильні кислоти є корисними, вони можуть зробити шкіру більш чутливою до шкоди від сонячних променів, і без належного захисту можуть викликати серйозні пошкодження.

Пептиди міді - це фрагменти протеїну, пов'язані з міддю. Пептиди міді корисні в виліковуванні ран. Вони також ефективні в стимулюванні виробництва колагену, який збільшує здоров'я шкіри і її регенерацію, вони так само збільшують кількість антиоксидантів.

Передбачається, що кінетін, причина росту рослин, зменшує зморшки і вирівнює пігментацію, викликану роздратуванням. Вважається, що кінетін покращує зволоження шкіри, збільшує вироблення колагену і діє як потужний антиоксидант. Екстракти чаю, які часто виявляються в кремах від зморшок, корисні в якості антиоксидантів і протизапальних засобів.

Важливим аспектом більшості косметичних засобів є те, що вони не регулюються УКПЛ так суворо, як ліки. Тільки коли косметичні засоби продаються як ліки або коли інгредієнти можуть бути шкідливими, тоді застосовуються обов'язкові постанови.

З цієї причини, більшість засобів, що продаються без рецепту, не регулюються УКПЛ і можуть бути неефективними в зменшенні зморшок. Купуючи косметичний засіб, важливо ознайомитися з інгредієнтами. Певні інгредієнти, такі як третиноїн і гідроксильні кислоти, можуть завдавати шкоди, особливо при великому дозуванні. У відношенні медикаментів або ефективних рецептурних препаратів що продаються без рецепту, порадьтеся зі своїм дерматологом.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!