Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Пневмонія йде в сторону Житомира
 
30-10-2009, 14:41  Суспільство

Пневмонія йде в сторону Житомира

 
'Пневмонія

У ніч з 28 на 29 жовтня в реанімаційному відділенні Рівненської обласної лікарні від пневмонії помер працівник рівненського телебачення «Сфера-ТВ» Руслан Гурман.
Як повідомляє Житомир.info, в Тернопільській області з пневмонією вже злягли 262 людини.
Всього в Україні станом на 29 жовтня від пневмонії вірусного походження померло 20 жителів Львівської та Тернопільської областей.
Як повідомила завідувачка протиепідемічні відділенням Житомирської міської санітарно-епідеміологічної станції Наталія Захарова, в Житомирі у жовтні 2009 року зареєстровано 5 випадків захворювання на грип, тоді як в 2008 році - жодного.
Як стверджує заввідділенням, за результатами щотижневого аналізу, в Житомирі немає епідемічного підйому захворюваності на грип і ГРВІ.
За тиждень із 21 по 27 жовтня у територіальних поліклініках Житомира зареєстровано 1361 випадок ГРВІ та 3 випадки грипу. Це нижче порогового рівня, розрахованого для 43-го тижня жовтня.
Як повідомила Наталія Захарова, з 10 контрольних міст України Житомира немає в списку тих, де спостерігається підйом захворюваності на грип і ГРВІ, а таких в Україні 7. З них найвища захворюваність фіксується у західних областях. Наприклад, у Львові рівень захворюваності перевищує граничний рівень майже на 82%.


Застаріла інформація. Прикро, хочу знати, що у Житомирі зараз на 14.11 статистика, кількість хворих, набезпека, краще -гірше? 4.11 вже позаду.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!