Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Влада Житомира хоче щоб трамваї і тролейбуси ходили частіше
 
8-07-2011, 23:41  Суспільство

Влада Житомира хоче щоб трамваї і тролейбуси ходили частіше

 
Влада Житомира має намір скоротити інтервал руху муніципального електротранспорту.

Влада Житомира хоче щоб трамваї і тролейбуси ходили частішеПро це йшла мова на засіданні виконавчого комітету Житомирської міськради 7 липня.

За словами начальника управління транспорту та зв'язку Костянтина Подпокровного, сьогодні стоїть завдання істотно поліпшити роботу електротранспорту, який повинен бути пріоритетним для Житомира.

Планується незабаром щодня випускати на лінію додатково ще 15 тролейбусів і трамваїв 7.

За словами заступника мера Житомира Миколи Боровця, можливе продовження роботи тролейбусів і трамваїв, зокрема, у вечірній час.

Вивчається питання про відновлення рухомого складу електротранспорту та відновлення раніше закритих тролейбусних маршрутів.

На черзі також впорядкування міської автомобільної мережі з метою уникнення дублювання маршрутками руху електротранспорту, упорядкування механізму користування пільгами і підвищення якості перевезень.

На думку влади, одним з першочергових завдань є надання жителям Житомира права вибору транспортних засобів, забезпечення ущільненого, безперебійного руху електротранспорту з підвищенням його комфортності та зручності.
За матеріалами: Житомир.інфо

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!