Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Введення карантину в житомирських школах і дитячих садках стало черговим випробуванням для батьків.
 
17-11-2009, 17:21  Суспільство

Введення карантину в житомирських школах і дитячих садках стало черговим випробуванням для батьків.

 
'ВведенняВведення карантину в житомирських школах і дитячих садках стало черговим випробуванням для батьків.


Єдиним вирішенням від безконтрольності дітей більшість житомирян вважають…бабусь і дідусів, які в міру своїх можливостей і намагаються контролювати внуків.

А саме введення карантину жителі міста вважають швидше наслідком паніки,ніж реальною необхідністю.

В залежності від сімейного, соціального стану, місця роботи, житомиряни по-різному реагують на проблему з карантином.

В сім’ї, де дітям 12-16 років і є бабуся, проблема з доглядом за дітьми не є досить проблематичною, адже бабуся і накормить і нагляне за дітьми, а розважати їх не потрібно – майже в кожній сім’ї є комп’ютер який відволікає дітей.

Але є сім’ї,де бабуся і дідусь живуть далеко, а діти віком до 6 років потребують особливої уваги. В таких сім’ях один з батьків має доглядати за дитиною, виходом з даної ситуаціє є надання лікарняного листа, але чи на весь період карантину можна взяти лікарняне?

Якщо бабусі і дідусі живуть за межами міста,це теж не створює проблем – внуки з задоволенням проводять канікули на свіжому повітрі – лише б в школу не ходити, а от як наздоганятимуть шкільну програму, це вже інше питання.

Згідно статистичних даних УМВС В Житомирській області за 9 місяців 2009 року в області 333 неповнолітніми скоєно 347 злочинів. До того ж значною залишається кількість злочинів скоєних дітьми стані алкогольного сп’яніння.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!