Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області керівник Держкомзему незаконно оформляв акти на землю
 
29-02-2012, 17:35  Суспільство

У Житомирській області керівник Держкомзему незаконно оформляв акти на землю

 
Уже в цьому році, служба по боротьбі з економічною злочинністю, в Житомирській області розкрила 22 злочини у сфері службової діяльності вищих службових осіб.

У Житомирській області керівник Держкомзему незаконно оформляв акти на землюЯк стало відомо з достовірних джерел, 7 злочинів пов'язані з кримінальною корупцією.

У корупційних діяннях звинувачують 17 посадових осіб, серед яких - вищі чиновники - начальник районного управління Держкомзему та завідувач сектором земельного кадастру.

У держслужбі по боротьбі з економічною злочинністю відзначають, що саме сфера земельних відносин залишається найбільш корумпованою на Житомирщині.

Завідувач сектором земельного кадастру в кінці січня отримав 20 000 гривень хабара за прискорення розгляду заяв 8 громадян. Останні намагалися отримати майже 16 гектарів землі для ведення особистого сільського господарства із земель запасу сільської ради.

Крім того, керівник Держкомзему незаконно оформляв державні акти на право власності земельних ділянок загальною площею 34 гектари.

Нагадаємо, в минулому році, співробітники Житомирської міжрайонної природоохоронних прокуратури, в результаті перевірки Коростишівської райдержадміністрації, виявили незаконну передачу ділянок землі загальною площею 4 гектари.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!