Мер Житомира Володимир Дебой розповів про плани по використанню скандальної території фруктового саду на вул.Корольова, 39.
За словами градоначальника, він готовий підтримати будь-яку адекватну пропозицію, яку донесуть до нього інвестори, аби громада Житомира схвалила ту чи іншу ідеї.
- Пропозицій декілька. Особисто я погоджуся на ті з них, які сподобаються громаді в результаті публічного обговорення цього питання. Якщо знайдеться інвестор по створенню там паркової зони, і це бажання співпаде з вибором суспільства, як мер, підтримаю цей варіант. Захочуть городяни аквапарк? Підтримаю тричі ... Як кажуть, «глас народу - глас Божий», - запевнив Володимир Дебой.
Разом з тим, Дебой вважає популізмом заклики окремих лідерів політичних сил міста облаштовувати там зону відпочинку. По-перше, цей проект потребує великих коштів, а інвесторів - ні. По-друге, у нас є чимало місць в центрі Житомира, де прихильники відпочинку можуть з не меншою ефективністю докласти руки для їх належного благоустрою.
- Я говорю про землю за кінотеатром «Україна», яка прилягає до вулиці Щорса і де влітку - бур'яни і занедбаність; територію, прилеглу до кінотеатру «Космос»; нарешті, про Старий Бульвар ... Давайте наведемо порядок спочатку там, де вже є комунікації, де масово перебувають люди, з чого, як не крути, формується враження про наше місто у його гостей, - сказав Дебой.
За словами мера Житомира, та негативна інформація, яку поширили в Інтернеті про Ботанічний сад, дуже вплинула на рішення багатьох потенційних інвесторів і на імідж Житомира в цілому.
- Хто виміряє збиток, який завдала ця інформація іміджу Житомира? І хто поверне назад увагу потенційних інвесторів, які, можливо, були вже готові прийти в наше місто зі своїми грошима, але, враховуючи розтиражовану інсинуацію навколо неіснуючої проблеми Ботанічного саду, змінили свою думку?, - сказав Дебой.
Також мер Житомира підкреслив, що всі розмови про нібито знищення міською владою Ботанічного саду, це - від лукавого.
- Переданий місту фруктовий сад - це старі дерева, які майже не плодоносять. А ті плоди, які ростуть на них, є небезпечними, оскільки тамтешнє повітря сильно загазоване викидами від транспорту, а земля - важкими металами. Адже якщо в роки, коли цей сад закладали, в Житомирі, скажімо, «Волга», напевно, була тільки у першого секретаря обкому партії і, може, у директора центрального гастроному, то зараз ми є свідками того, що потік автомобілів по периметру саду є, фактично, безперервним. Про чистоту навколишнього середовища і говорити нічого, - повідомив мер.
|