Природний пам'ятник "Скеля - Голова Чацького" у Житомирі взято під охорону
Житомирське управління комунального господарства займеться відомими скелями «Чотири брати» та «Голова Чацького» в Житомирі.
На цю структуру покладено функції охорони і збереження цих природних пам'яток. Таке рішення було прийнято на виконавчому комітеті.
До цього пам'ятниками природи займалося управління житлового господарства, але такої структури вже не існує.
Основною проблемою для комунального господарства стане оформлення природоохоронних зон цих пам'яток. Їх межі вже давно визначили вчені та краєзнавці, але їх досі не узаконили.
Нагадаємо, в жовтні 2009 року, активісти велофоруму провели акцію з очищення та підтримання порядку на скелі "Голова Чацького". Учасниками акції було зібрано та вивезено, в цілому, 29 мішків сміття, а також встановлені агітаційні таблички з відповідним змістом.
Раніше, Партія Зелених звернувся з листом до мера Житомира Віри Шелудченко з вимогою розширити межі природного пам'ятника «Скеля - Голова Чацького» (площа в даний момент всього 10 «соток»). Згідно досліджень в межах, що не охороняються, поширені рослини, занесені до Червоної Книги та Зеленої книги України.
Бердичівський анекдот:
В ресторане джентльмен заказывает одну порцию виски, потом другую, третью. Когда он подозвал официанта и попросил заплетающимся языком принести четвёртую порцию, официант возразил: - Простите, сэр, но, по-моему, Вам уже достаточно. - Нет, я все прекрасно соображаю и вижу. - Что Вы видите? - Я вижу, как в открытую дверь входит кошка и у неё два глаза. - Сэр, эта кошка выходит.