Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирську область «на заробітки» приїжджають жителі Франції, Німеччини, Італії та Македонії
 
24-08-2012, 00:14  Суспільство

У Житомирську область «на заробітки» приїжджають жителі Франції, Німеччини, Італії та Македонії

 
У I півріччі 2012 року Житомирський обласний центр зайнятості видав дозволи на працевлаштування 52 і продовжив їхню дію 42 іноземним громадянам. На кінець червня в Житомирській області працювали 115 іноземців з 26 країн. Більше серед трудових мігрантів - громадян Македонії.

'УПро це повідомили в прес-службі Житомирського регіонального центру зайнятості населення


За чотири останні роки службою зайнятості надано македонцям 319 дозволів на роботу в області. На початок липня були зайняті ще 52 громадян цієї країни. Македонці виконували роботи з реконструкції дороги Києва-Чоп у Житомирській області.

В області працюють іноземці з п'яти держав СНД (Росії, Білорусі, Молдови, Грузії та Азербайджану - всього 15 громадян) з 15 європейських країн, зокрема з Польщі (16), Франції (5), Німеччини та Італії (по 3 громадянина) , а також четверо громадян Туреччини, двоє ізраїльтян, сирієць і філіппінець. Завершив свою роботу в цьому році в області житель Китаю, повинен приступити до трудової діяльності житель Кувейту.

Майже дві третини працюючих у нас іноземців займають керівні та провідні посади (69 з 115), а 46 - робочі місця. Праця іноземців використовується майже стовідсотково підприємствами приватної форми власності, які здійснюють свою діяльність у сфері будівництва (тут зайнято 53 іноземців), переробної промисловості (32), торгівлі та сільському господарстві (по 11), добувній промисловості (троє іноземців).

Примітно те, що 109 з 115-ти нині працюючих іноземців - чоловіки, дві третини з яких - старше 40 років. Зважилися на роботу в чужій країні тільки шість іноземних жінок. У Новоград-Волинському районі працюють перекладачем і геодезистом двоє македонок. У Красноармійську технологом швейного виробництва зайнята громадянка Польщі, а на лісопильному підприємстві секретарем керівника - громадянка Литви. Росіянка і білоруска є заступниками директорів на житомирському та бердичівському підприємствах.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!