Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Біля будівлі облради у Житомирі жителі районів протестують проти титанових кар'єрів.
 
22-11-2012, 21:49  Суспільство

Біля будівлі облради у Житомирі жителі районів протестують проти титанових кар'єрів.

 
Близько 150 людей пікетували обласну раду 22 листопада в Житомирі з вимогою не приймати рішення про дозвіл компанії «Надра України» користування надрами Торчинського родовища.

Біля будівлі облради у Житомирі жителі районів протестують проти титанових кар'єрів.


На сьогоднішній сесії Житомирська обласна рада повинна була розглядати проект рішення про отримання спеціального дозволу на користування надрами Торчинського родовища титанових руд на території Радомишльського, Черняхівського, Коростишівського районів загальною площею 6129 га. Про такий дозвіл просить національна акціонерна компанія «Надра України» «Жітомірбуррозвідка».

Протестуючі приїхали з районів області - Радомишльського, Черняхівського, Коростишівського, Малинського, на території яких знаходиться родовище титанових руд.

Люди тримали в руках плакати з написами: "Руки геть від Торчинського родовища", "Фірташ, руки геть від нашої землі", "Ні - титановим кар'єрам", "Завтра вони прийдуть на вашу землю", "Депутат, не будь зрадником" і інші.

Підтримати мітингувальників прийшли прихильники політичної партії ВО "Свобода".

Мітингуючі зажадали від депутатів зняти це питання з розгляду і більше його не розглядати. Якщо вимоги не будуть прийняті, пікетники пообіцяли, що почнуть безстрокову акцію під стінами Житомирської обласної ради, де розіб'ють наметове містечко.

Під час проведення мітингу представники всіх фракцій Житомирської обласної ради (КПУ, Партія Регіонів, Народна партія, Фронт Змін, Батьківщина) вийшли до мітингуючих і заявили, що питання знято з розгляду і, якщо хтось з депутатів знову внесе на порядок денний, то депутати його не підтримають.

Депутат від фракції "Батьківщина" Сергій Гринчук заявив, що немає гарантій, що питання не буде розглядатися на наступній сесії облради.

"Гарантій немає ніяких. Ми вже бачили на минулій сесії, як це робиться з іншим родовищем в області. Питання піднімалося 4 рази, в залі не було кворуму, але питання все одно проштовхнули", - заявив Гринчук.

Люди бояться, що облрада спробує проштовхнути це питання, як в червні 2012 року рішення про виділення 30 тисяч гектарів Стремигородського ільменітового родовища в Житомирській області.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!