Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирський Ботанічний сад незаконно зменшено на 5 гектар
 
22-11-2012, 22:07  Суспільство

Житомирський Ботанічний сад незаконно зменшено на 5 гектар

 
Прокуратура Житомирської області подала адміністративний позов про визнання протиправним рішення Житомирської міськради щодо частини території фруктового саду, який повинен належати Житомирському Ботанічному саду.

'Житомирський


Як повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області, фруктовий сад в територію заповідника включити «забули», але безпідставно включили земельну ділянку, на якій розташовані господарські будівлі та інші об'єкти, що «суперечить цілям і завданням ботанічного саду».
«Прокуратурою області заявлено адміністративний позов в інтересах Державної екологічної інспекції в суд про визнання протиправним рішення Житомирської міськради, яким затверджено проект землеустрою щодо встановлення меж території природно-заповідного фонду - Ботанічного саду. Встановлено, що на підставі незаконного рішення Житомирської міськради виготовлений проект землеустрою щодо встановлення меж територій природно-заповідного фонду Житомирського національного агроекологічного університету загальною площею 35, 4 га. У даному проекті не включений в території об'єкта природно-заповідного фонду плодовий сад площею понад 5 га, який є однією із складових Ботанічного саду », - інформує прокуратура.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!