Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Багатодітні сім'ї отримали знижки!!!
 
2-01-2010, 14:38  Суспільство / Влада / Господарство / Економіка

Багатодітні сім'ї отримали знижки!!!

 
'Багатодітні

З 1 січня 2010 року набувають чинності зміни до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.

Закон спрямований на посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім'ях.

Зокрема, законом передбачається, що багатодітним сім'ям надаються 50-відсоткова знижка на квартплату в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 квадратний метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї, який постійно проживає у житловому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 квадратних метра на сім'ю).
'Багатодітні

Крім того, передбачається 50-процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газ, електрику та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством.

Багатодітні сім'ї мають право, відповідно до закону, на позачергове встановлення квартирних телефонів. При цьому абонентська плата за користування квартирними телефонами встановлюється в розмірі 50% від затверджених тарифів.

Крім того, закон передбачає пільги дітям з багатодітних сімей - безкоштовне отримання ліків за рецептами лікарів, щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних і комунальних відомствах охорони здоров'я, безкоштовний проїзд на всіх видах міського пасажирського транспорту.

'Багатодітні

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!