10 навичок співробітника, про які мріють роботодавці.
Успішне просування по кар'єрних сходах залежить від навичок і професійних якостей, які користуються високим попитом на ринку праці.
В основному ці якості залежать від індивідуальних інтересів людини і цілей, які вона поставив перед собою. Однак, існують якості, які користуються попитом на ринку праці завжди і скрізь.
Здібності до вирішення проблем.
Вміння розпізнавати проблеми, вивчати та ефективно приймати рішення високо цінуються в сфері державної служби, бізнесу, медицини, науки та інженерії.
Професійно-технічні навички .
Уміння встановити, протестувати і полагодити електронні та механічні пристрої вкрай високо цінуються в сферах інженерії, телекомунікацій, транспорту.
Уміння спілкуватися з людьми.
Робоча атмосфера в організації і дуже часто її успіх залежать від якості відносин, що склалися між співробітниками та їх клієнтами.
Програмування.
Розуміння можливостей комп'ютерів та вміння використовувати їх значно збільшує шанси знайти хорошу роботу.
Педагогічні навички.
Нескінченний потік інформації збільшив потребу в кваліфікованих викладачах і інструкторах особливо в сферах освіти, громадських і соціальних послуг, торгівлі і менеджменту.
Наука та математика.
Математичні «уми» - у великій ціні, тому що вони забезпечують прогрес у медицині, інженерії та науці.
Управління грошима.
Невичерпна потреба в інвестиційних брокерах, бухгалтерах, соціальних працівниках.
Інформаційний менеджмент.
Інформація - критичний елемент у всіх сферах людської діяльності, особливо в економіці. Все більше будуть користуватися попитом системні аналітики, фахівці в галузі інформаційних технологій та адміністратори баз даних.
Знання іноземної мови.
В атмосфері глобальної економічної та політичної інтеграції знання таких "гарячих" мов як російська, японська, китайська та німецька може значно збільшити шанси знайти хорошу роботу.
Ділове управління.
Мають великий попит навички успішного менеджменту, що включають управління персоналом, системами, ресурсами та фінансами, розуміння потреб споживачів і вміння перетворити ці знання в прибуток.
|