Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі почалися кадрові чистки в ЖКГ: звільнено начальника ЖЕКу
 
12-07-2010, 21:57  Влада

У Житомирі почалися кадрові чистки в ЖКГ: звільнено начальника ЖЕКу

 
У Житомирі звільнено начальника ЖЕКу № 9 Володимира Голубовського.


У Житомирі почалися кадрові чистки в ЖКГ: звільнено начальника ЖЕКуПро це на робочій нараді з житлово-комунальних питань 12 квітня повідомила мер Житомира Віри Шелудченко.

«Вже є рішення про звільнення цієї людини, - сказала вона. - Вмовляти людей працювати ніхто не буде. Якщо начальник ЖЕКу не хоче працювати - він повинен звільнити крісло. Святе місце порожнім не буває. Раз люди самі не пишуть заяви про звільнення, а тільки стогнуть, як важко працювати - значить, їм не місце в житлово-комунальному господарстві. Важко працювати - будьте доби, шукайте роботу легше ».

Нагадаємо, що на попередній нараді 5 липня Віра Шелудченко звернулася до провідників усіх житомирських ЖЕКів і закликала їх написати заяви про звільнення, якщо вони відчувають, що не впораються з роботою в рамках реформування житлово-комунального господарства міста.

«Хто не згоден працювати за новою системою - пишіть заяву і давайте можливість працювати тим людям, які хочуть і можуть працювати», - зазначила мер 5 липня.

Однак за тиждень жодної заяви від начальників ЖЕКів не надійшло.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!