Житомирські чиновники нажилися на ремонті доріг та привласнили близько 5 млн.
У Житомирській області викрито посадових осіб дочірнього підприємства державної автомобільної компанії. Про це повідомили в Департаменті зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.
Як з'ясувалося, правопорушники впродовж 2006-2008 років завищували вартість робіт з капітального ремонту автодоріг і привласнили 4,38 мільйона гривень бюджетних коштів.
Органами прокуратури порушено кримінальну справу за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, зловживання владою або службовим становищем і службова підробка (ч.5 ст.191, ч.2 ст.364 і ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України).
В Україні стрімко зростає кількість перевірок підприємств на наявність та використання не ліцензованого (піратського) програмного забезпечення. Збільшення кількості виявлених правопорушень пов'язано, насамперед, з активізацією діяльності юридичних представників по захисту авторських прав з боку всесвітньо відомих виробників програмного забезпечення. Захистіть себе від проблем. Відчуйте переваги використання ліцензійного ПЗ!
З листопада і до Нового року представництво Adobe Systems в Україні оголосило про безпрецедентної акції зі зниження на 70% цін на всі українські версії програмних продуктів.
Також раді повідомити про вступ в дію спеціального пропозиції для інтернет-клубів - знижка до 96% на рішення по легалізації настільної операційної системи для комп'ютерних клубів, пакет Office ProPlus 2007 та ліцензії Rental Rights.
Програму було спеціально розроблено для комп'ютерних клубів. Участь в акції надасть замовникам можливість скористатися чималою кількістю переваг.
Ви можете придбати ПЗ або уточнити додаткову інформацію в спеціалізованому магазинах.
У Житомирській області в 30 школах зроблять капітальний ремонт.
Тридцять сільських загальноосвітніх шкіл в шести районах Житомирської області будуть капітально відремонтовані в рамках проекту «Рівний доступ до якісної освіти в Україні», що реалізується Міністерством освіти і науки спільно зі Світовим банком.
Ці роботи стануть другим етапом реалізації проекту в нашій області. А першою стала передача 16 шкільних автобусів.
В даний час вже готова проектно-кошторисна документація для відновлення п'яти шкіл у Черняхівському районі і тривають проектні роботи з двадцяти навчальних закладах Коростишівського, Попільнянського, Володарсько-Волинського та Ємільчинського районів. Учасником проекту також є Чуднівський район.
Напередодні дня місцевого самоврядування в залі Житомирської телерадіокомпанії керівництво області вітало представників місцевих рад - голів сільських рад, районних рад та депутатів Житомирської обласної ради.
На урочистих зборах були помічені представники депутатського корпусу Верховної Ради, які приїхали з високих столичних кабінетів привітати своїх однопартійців і колег.
Представників місцевого самоврядування нагороджували грамотами та цінними подарунками: 22 представники місцевої влади були відзначені грамотами Кабінету міністрів, 11 - отримали нагороди від обласної державної адміністрації, 50 - від Житомирської обласної ради.
Кабінет міністрів України у терміновому порядку виділив 3,4 мільйона на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в Житомирській області.
Кабінет Міністрів виділив Міністерству з питань житлово-комунального господарства 3,434 млн. гривень на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на головній каналізаційній насосній станції в м. Бердичеві Житомирської області.
Уряд виділив зазначену суму на безповоротній основі за рахунок перерозподілу коштів стабілізаційного фонду державного бюджету, які раніше планувалося виділити на реалізацію інвестиційних та інноваційних проектів з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві.
Кабмін доручив Міністерству житлово-комунального господарства забезпечити узгодження виділення коштів з комітетами Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету, а також за погодженням з Міністерством фінансів і Міністерством економіки затвердити перелік витрат, пов'язаних з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт.
Крім того уряд доручив Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису держбюджету, а Державному казначейству - перерахувати кошти.
Міністерству житлово-комунального господарства доручено подати до 2010 року Міністерству фінансів, Міністерству економіки і Державному казначейству звіт про використання виділених коштів.