Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі відбулися змагання з судномодельного спорту.
 
15-06-2010, 14:09  Культура / Суспільство

У Житомирі відбулися змагання з судномодельного спорту.

 


У Житомирі відбулися змагання з судномодельного спорту.У Житомирі, на аквадромі в гідропарку, відбулися обласні змагання з судномодельного спорту.

У Житомирі відбулися змагання з судномодельного спорту.9 команд з різних куточків Житомирщини змагалися за право бути першими.

Якщо на змаганнях у закритих приміщеннях юні судномоделісти використовують прості моделі цивільних і військових кораблів, то на відкритих водоймах до участі допускаються більш складні міні копії.

У Житомирі відбулися змагання з судномодельного спорту.Суть змагань полягає в тому, щоб якомога швидше пройти зазначену буйками дистанцію. При цьому, учасник повинен врахувати напрям вітру і течії.

Але не тільки вітер і хвилі перешкоджали учасникам змагань, а й брак необхідного технічного обладнання. Судномодельні гуртки не отримують матеріальної підтримки від держави, тому юним спортсменам самостійно доводиться відшукувати кошти для створення моделей. А це - чималі витрати.

Незважаючи на труднощі, протягом декількох днів йшла запекла безкомпромісна боротьба і були визначені переможці.

Перше місце зайняли судномоделісти з райцентру Малин, друге - з Бердичева, а третє - вихованці Новоград-Волинського творчо-виробничого центру дітей та юнацтва.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!