Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Вчені знайшли залежність розміру жіночих грудей від їжі
 
12-11-2011, 22:39  Медицина

Вчені знайшли залежність розміру жіночих грудей від їжі

 
Вплив естрогенів на жіночий організм відомо давно. Естрогени значно збільшують ризик захворювання раку молочної залози в період статевого дозрівання, а також можуть загальмовувати природне зростання грудей. Відомо, що в момент статевого дозрівання дівчинки, вплив естрогенів на її організм є найбільш максимальним.

Вчені знайшли залежність розміру жіночих грудей від їжіВ рамках дослідження онкологічним інститутом Нью Джерсі про вплив факторів на статеве дозрівання, було виявлено, що різні естрогеноподібні речовини, які так само виділяються грибками, можуть негативно позначатися на зростаючий жіночий організм і виступати в якості гормону руйнівника. Для того, щоб це зрозуміти, вченими було досліджено склад сечі понад 200 дівчаток, в абсолютній більшості випадків була виявлена підвищена концентрація тих самих грибкових з'єднань. Речовини, що виділяються цими грибами у великих концентраціях можуть повністю припинити ріст грудей у дівчинки. Крім того, вченими було встановлено, що найбільш маленькі груди була саме у тих дівчаток, у яких спостерігалася підвищена концентрація грибкових з'єднань. У природному вигляді ці грибки міститися в м'ясі, яйцях, а так само в молочних продуктах, через те, що у тварин вводять синтетичний естроген, який благотворно впливає на виробництво м'яса. Найпоширенішим синтетичним естрогеном є зеранол, який активно використовується в США, і при цьому заборонений в країнах Євросоюзу. На думку вчених, найпоширенішим джерелом даного естрогену стали яловичина і попкорн.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!