Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Україні введуть систему соціальних карток
 
5-11-2010, 21:14  Суспільство

В Україні введуть систему соціальних карток

 
З наступного року в Україну буде вводитися система електронних соціальних карток, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров. Картка зможе виконувати різні функції, зокрема, інформаційну, платіжну.

0Виступаючи на урочистостях, присвячених Дню працівника соціальної сфери, глава уряду відзначив, що найближчим часом уряд має намір ввести систему електронних карток для того, щоб забезпечити ефективне, повне і адресне надання державних і соціальних гарантій.

За словами Азарова, електронна соціальна картка зможе виконувати різні функції, зокрема, інформаційну, платіжну.

«Вона дасть можливість визначити, де і які витрати в державі йдуть на соціальні виплати, хто отримує виплати, дозволить створити систему, по якій ті, хто надають послуги, автоматично отримують компенсацію з бюджету в обхід бюрократичного апарату», - заявив прем'єр.

Також він повідомив, що введення електронних карток знизить паперовий документообіг і наблизить Україну до сучасної системи управління. Дана система, за його словами, буде вводитися, починаючи з наступного року.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!