Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » «Водоканал» і «Теплокомуненерго» в Житомирі можуть збанкрутувати - Дебой
 
17-12-2010, 23:16  Суспільство

«Водоканал» і «Теплокомуненерго» в Житомирі можуть збанкрутувати - Дебой

 
15 грудня 2010 мер Житомира Володимир Дебой спілкувався з жителями Житомира на обласному радіо в передачі «Облаштуємо місто разом».

«Водоканал» і «Теплокомуненерго» в Житомирі можуть збанкрутувати - ДебойПро це повідомляє прес-служба міськради.

Мер подякував житомирян за кредит довіри, наданий йому на виборах і підтвердив своє усвідомлення високої відповідальності за реалізацію даних обіцянок.

Відповідаючи на запитання, Володимир Дебой розповів, що найболючішими залишаються питання забезпечення міста теплом і водою. Він не виключив, що "Водоканал" і "Теплокомуненерго" можуть збанкрутувати.

Однак, зараз проводиться робота на всіх рівнях щодо отримання лімітів і опрацьовується технічної можливість подачі води кілька разів на тиждень. Ситуація з тепло-і водопостачання - дуже серйозна як у нашому місті, так і по всій державі. Якщо її не виправити, то комунальні підприємства «Водоканал» і «Теплокомуненерго» будуть приведені до банкрутства.

Основне завдання міського голови полягає в збереженні їх у комунальній власності, сприянні у виведенні на економічно обґрунтовані тарифи і стабільну роботу, можливості мати кошти на ремонт мереж, їх облаштування та розвиток. Підприємства не повинні бути збитковими, а належним чином забезпечені: колективи - роботою і стабільною зарплатою, а населення - якісними послугами.

Для вирішення поставлених завдань необхідна команда, яка розуміє, працює професійно, в інтересах житомирян, любить своє місто і не ховається від проблем. У кадрових питаннях основними вимогами залишаються - порядність, професіоналізм і патріотизм. Перш за все - це молоді, енергійні заступники, які добиралися не за політичною доцільністю, а за вказаними принципами.

Міський голова зазначив, що величезну кількість людей, які хочуть потрапити на прийом, неможливо прийняти відразу фізично за браком часу і необхідністю невідкладного вирішення багатьох питань. Він звернувся до жителів міста з проханням внести пропозиції щодо вирішення своїх проблем заступникам та керівникам управлінь. Найближчим часом також будуть відкриті громадські приймальні міського голови в Корольовському і Богунському районах, в яких будуть опрацьовуватися питання, що дозволить їх вирішувати оперативно.
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!