Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Керівництво житомирського водоканалу буде покращувати якість води
 
8-02-2011, 23:22  Суспільство

Керівництво житомирського водоканалу буде покращувати якість води

 
У зв'язку з модернізацією хлорного господарства, керівництво Житомирського водоканалу пов'язує великі надії на поліпшення якості води в Житомирі.

Керівництво житомирського водоканалу буде покращувати якість водиПро це заявив директор водоканалу Леонід Башинський.

- Ми будемо переходити від використання сильнодіючої отруйної речовини, так-як він за класифікатором йде як хлорка, до гіпохлориту-натрію, який є більш інтенсивним окислювачем, який потрібен нам в літній період, коли у воді підвищений рівень марганцю, про що ми говоримо вже кілька років поспіль, - каже Башинський.

Ця проблема безпосередньо пов'язана зі станом водосховища Відсічне, яке є єдиним джерелом водопостачання міста. За тридцять років експлуатації ситуація склалася невтішна.

- Сьогодні мало того, що ми втратили корисний об'єм водосховища, ми ще маємо проблеми в літній період, коли температура води підвищується більше 24 градусів, починається гниття, підвищується рівень марганцю, заліза і т.п. - Розповідається директор водоканалу.

Давно назрілі роботи з поглиблення дна і очищення водосховища нарешті розпочалися. Але, нагадав, Леонід Башинський, для проведення всіх необхідних заходів необхідно ще 80 мільйонів гривень.

За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!