Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
 
 
Системи безпеки для приватних будинків і квартир від Dahua

Системи безпеки для приватних будинків і квартир за останнє десятиліття набули значної популярності. Це відбувається завдяки розширенню пропозиції і здешевленню обладнання через технічний прогрес та вихід на ринок нових гравців - те що років десять тому було доступне тільки великому бізнесу і продавалося в спеціалізованими компаніями, тепер "по кишені" пересічному українцю.
 
Сучасні системи безпеки та відеоспостереження

Технічний прогрес не стоїть на місці і те що ще років 5-10 тому виглядало як фантастика сьогодні повсякденна банальна річ. Хто б ще років 10 тому міг подумати що ви зможете з мобільного телефону на іншому кінці земної кулі дивитися що робиться у вас в квартирі чи на подвір'ї вашого будинку? Таке можна було побачити тільки в шпигунських фільмах
 
Офисная мебель Меркс как символ удобства и элегантности

Благодаря грамотно подобранной мебели можно обеспечить максимальный комфорт в течение рабочего дня. Кабинет станет уютнее и удобнее за счет рационального выбора предметов интерьера. И офисная мебель "МЕРКС" может считаться лучшим выбором для тех, кто стремится сочетать рационализм и практичность с комфортом.
 
Як утеплити підлогу будівлі з металоконструкцій

Виконання утеплення підлоги - надзвичайно важливий етап будівництва будинку незалежно від його передбачуваного використання.
 
Клинкерная плитка и ее использование в ремонте

Плитка клинкерная - это один из древнейших отделочных материалов. Ее формируют из глины путем теплой обработки смешанной с водой массы под давлением или прессованием порошка. При обжиге из глины удаляется лишняя влага и она уплотняется. Плитку используют для облицовки стен и пола как в интерьере, так и в экстерьере жилых и нежилых зданий. Популярность данного материала обусловлена тем, что он необыкновенно практичен, не требует особого ухода и имеет долгий срок службы.
 
Эффективный твердотопливный котел - экономия на отоплении дома

Лучший твердотопливный котел в среднем ценовом сегменте - Marten Praktik
 
Попит на ринку швидкомонтованих будівель України

Різноманітність видів продукції для швидкомонтованих будівель до якого належать металоконструкції та залізобетонні вироби для ШМБ, сендвіч-панелі тощо, ускладнює оцінку обсягу ринку.
 
Порядок строительства коттеджа

Возведение коттеджа – масштабное и дорогостоящее мероприятие, в ходе которого необходимо решить множество сложных технических задач. Конечный результат зависит от того, как правильно было выполнены все этапы строительства.
 
Огнеупорный кирпич – недорогой строительный материал

Новые технологии позволили усовершенствовать привычные строительные материалы, используемые для возведения зданий различного назначения. Обычный кирпич стал не только огнеупорным, но и способным легко переносить повышенные температуры. Эта продукция нового поколения стала усовершенствованным материалом, имеющим особые характеристики.
 
Переваги використання цегли при будівництвіЦегла - один з найстаріших будівельних матеріалів в світі, який до цих пір користується величезною популярністю. До того ж будівельні матеріали з глини натуральні, універсальні, довговічні і стабільні в часі. Рішення використовувати цеглу для будівництва будинку - це рішення на все життя. Сучасна будівля має відповідати численним екологічним і економічним вимогам.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!